Gerb. KTU veteranų klubo „Emeritus“ nariai,

KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITETO VETERANŲ KLUBAS EMERITUS

image002_(1).png

2018 metais Lietuva švęs valstybės atkūrimo 100-ąsias metines. KTU veteranų klubas „Emeritus“, kviečia prisidėti prie Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo programos, organizuojamos mokslinės konferencijos LIETUVA NUO AMATININKYSTĖS IKI INŽINERIJOS IR PASAULINIO MOKSLO.

Maloniai kviečiame Jus dalyvauti konferencijoje ir parengti bei perskaityti pranešimą.

MOKSLAS LIETUVOJE XX AMŽIAUS PRADŽIOJE;

TARPUKARIO MOKSLININKŲ VEIKLA;

IŠKILIOS LIETUVOS MOKSLO ASMENYBĖS.

Pateikta medžiaga bus susisteminta pagal apimtis bei tematiką ir galimai išleista atskiru leidiniu.

Paruoštą medžiagą konferencijai prašome pateikti KTU veteranų klubo „Emeritus“ referentei Janinai Samolaitytei elektroniniu paštu emeritus@ktu.lt iki 2017 m. gruodžio 1 d.

Konferencija vyks KTU Auloje (A. Mickevičiaus g. 37, Kaunas) 2018 m vasario mėnesį. Tikslus konferencijos laikas bus praneštas vėliau.

KTU veteranų klubo „Emeritus“ prezidentas

prof. Romanas Vladas Krivickas